Sklep


Bransoletka / Naszyjnik

Indeks towarów 5
10.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Unikatowa ręcznie robiona bransoletka z glinianym koralikiem.

Każdy paciorek gliniany jest wykonany ręcznie. Z tego powodu nie ma dwóch takich samych egzemplarzy, co czyni każdą bransoletkę wyjątkową. Dysponujemy również szeroką gamą kolorów naszych bransoletek , co daje Państwu możliwość dobierania naszej krzemionkowskiej ozdoby w zależności od nastroju czy upodobań kolorystycznych. Istnieje również możliwość realizacji indywidualnego zamówienia w zakresie koloru bransoletki.

Wzory na glinianych paciorkach nawiązują do zdobień na pradziejowych ozdobach. Bransoletki są wykonywane przez pracowników Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki, każda ma w sobie tzw. duszę i duuużo pozytywnej energii.

Wzór paciorka i jego umiejscowienie jest losowe!


Naszyjnik z ręcznie wykonanym glinianym paciorkiem będzie nietuzinkową ozdobą każdej szyi. Paciorki wykonywane są ręcznie przez pracowników Muzeum. Wzory na glinianych paciorkach nawiązują do zdobień na pradziejowych ozdobach. Paciorki nawleczone są na woskowany sznurek w kolorze czarnym lub brązowym.

Jeżeli interesuje Cię konkretny wzór, dodaj informację w szczegółach zamówienia. W przeciwnym razie, zostanie wysłany losowy produkt.

Zapisz ten produkt na później