Zostań przewodnikiem w Krzemionkach!

Chcesz pracować w niezwykłym miejscu? Lubisz opowiadać? Masz wiedzę na temat regionu lub chcesz ją zdobyć? Interesujesz się archeologią? Kontakt z ludźmi sprawia Ci przyjemność?

Zapraszamy do Krzemionek! Zostań przewodnikiem w naszym muzeum. Do Twoich obowiązków będzie należało oprowadzanie turystów po trasie turystycznej. Spacery po neolitycznych kopalniach krzemienia pasiastego staną się Twoją pasją. Światowe dziedzictwo kulturowe będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.

Jest to praca sezonowa na podstawie umowy zlecenia. Miejsce wykonywania pracy: Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki, Sudół 135a. Godziny pracy: 9-17 (również w weekendy).

Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie min. średnie, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, mile widziana znajomość języka obcego oraz wiedza z zakresu turystyki, geografii, historii, archeologii.

Zainteresowany/a? Złóż CV w sekretariacie Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki (Sudół 135a) lub wyślij na adres sekretariat@krzemionki.info.