Świąteczne ozdoby

Za nami świąteczne warsztaty – ostatnie zajęcia w ramach soboty w muzeum w tym roku. Uczestnicy zajęć wykonali przepiękne ozdoby, dzięki którym ich choinki będą wyglądały wyjątkowo.

Relacja Lokalnej.TV ->


Święta tuż, tuż, zatem Muzeum Historyczno-Archeologiczne zaprasza na bożonarodzeniowe warsztaty już w najbliższą sobotę o godz.11 do Krzemionek. Głównym celem zajęć będzie „wyczarowanie” własnej świątecznej ozdoby. Nie obowiązują tu żadne ograniczenia twórczej wyobraźni. Spotkanie będzie też doskonałym pretekstem do snucia opowieści o bogactwie tradycji świątecznych w Polsce. Być może uda nam się również wspólnie pośpiewać kolędy czy pastorałki. Zapraszamy więc do naszego Muzeum celem własnoręcznego wykonania jedynej w swoim rodzaju świątecznej ozdoby z drewna.
Zajęcia odbędą się 14 grudnia w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki (Sudół 135a), o godzinie 11.00, czas trwania: 1-1,5 godziny. Koszt zajęć: 8 zł za osobę.
Udział w zajęciach tylko po wcześniejszej rezerwacji pod nr 41 330 45 50, 669 970 499 lub adresem email: promocja@krzemionki.info.