Jesienią malowane

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które w soboty nie lubią zbyt długo wylegiwać się w swych łóżkach, do Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki na warsztaty „Jesienią malowane”. Nasze spotkanie zaczniemy od spaceru po nasyconym jesiennymi barwami Rezerwacie Krzemionki, aby podpatrzeć w jaki sposób przyroda przygotowuje się na przyjście zimy. Następnie przepełnieni barwami jesieni zaprojektujemy i wykonamy swój własny autorski kubek. W tak oryginalnym naczyniu zapewne dużo lepiej będzie smakować gorąca czekolada czy kakao w długie jesienno-zimowe wieczory. Czekamy na Was!
Zajęcia odbędą się w sobotę 12 października w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki (Sudół 135a) o godzinie 11.00, czas trwania: 1,5-2 godziny, koszt 11 zł od osoby.
Udział w zajęciach tylko po wcześniejszej rezerwacji pod nr 41 330 45 50, 669 970 499 lub adresem email: promocja@krzemionki.info.
Liczba miejsc ograniczona!
P.S. W zajęciach mogą wziąć również dorośli, jeśli odkryją w sobie potrzebę stworzenia własnego kubka. Rodzicom, którzy zdecydują się przybyć ze swoimi dziećmi na warsztaty, proponujemy bilet ulgowy na zwiedzanie neolitycznych kopalń krzemienia pasiastego.