EKOWARSZTATY dla EKOLUDKÓW

EKOWARSZTATY dla EKOLUDKÓW

W związku z Międzynarodowym Dniem Ochrony Warstwy Ozonowej, obchodzonym 16 września w rocznicę podpisania Protokołu Montrealskiego serdecznie zapraszamy wszystkich „ekoludków” na EKOWARSZTATY do Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki. Dowiemy się, dlaczego warstwa ozonowa jest tak ważna, nie tylko dla człowieka, ale całego ekosystemu. Edukacji ekologicznej nigdy nie jest zbyt dużo, a problem ochrony zasobów naturalnych dotyczy każdego z nas. Wspólnie postaramy się wypracować plan działań zmierzających do ochrony warstwy ozonowej i nie tylko. Na łonie przyrody Rezerwatu Krzemionki wymienimy się wiedzą, doświadczeniami i pomysłami.

Elementem sobotniego spotkania będą warsztaty plastyczne, podczas których każdy będzie miał możliwość zaprojektowania i wykonania własnej oryginalnej „ekotorby”.

„EKOWARSZTATY dla EKOLUDKÓW” odbędą się 19 września (sobota) o godz.11.00 w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki.

Koszt zajęć: 10 zł/osobę. Chętnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pod nr telefonu 41 330 45 50 / 669 970 499 lub wysyłając e-mail na adres: promocja@krzemionki.info.

Liczba miejsc ograniczona!

Przypominamy o obowiązku przestrzegania zasad bezpieczeństwa i ochrony osobistej. Regulamin zajęć dostępny jest w zakładce Edukacja.

ZAPRASZAMY!