Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy do Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki na zajęcia z cyklu sobota w muzeum. Tym razem tematem naszego spotkania będą zbliżające się Dni Babci i Dziadka. Zapraszamy więc wnuczęta wraz ze swoimi babciami i dziadkami. Uczestnicy zajęć dowiedzą się skąd wzięły się obchody Dni Babci i Dziadka w Polsce oraz jak wygląda celebrowanie tych świąt w innych krajach. Spotkanie będzie również doskonałym pretekstem do dyskusji na temat szacunku do starszych osób. To właśnie babcie i dziadkowie są często ogniwem scalającym rodzinę, źródłem wiedzy o przodkach, przekaźnikami ważnych wartości, tradycji i zwyczajów. Podczas zajęć będziemy przygotowywać własnoręcznie prezenty dla naszych babć i dziadków.

Zajęcia odbędą się 18 stycznia w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki (Sudół 135a), o godzinie 11.00, czas trwania: 1-1,5 godziny. Koszt zajęć: 8 zł za osobę.
Udział w zajęciach tylko po wcześniejszej rezerwacji pod nr 41 330 45 50, 669 970 499 lub adresem email: promocja@krzemionki.info.

 

Regulamin zajęć dostępny jest pod linkiem: regulamin zajęć warsztatowych/lekcji.